دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۷
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
چگونه اینترنت با نرخ آزاد را غیرفعال کنیم؟ | چاپ |

مشترکان همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری #۱۱۳*۱۰۰* و مشترکان ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* نسبت به غیرفعال کردن اینترنت گوشی با تعرفه آزاد مبادرت کنند

 

 

"مشترک گرامی در حال حاضر بسته اینترنت برای شما فعال نیست و مصرف اینترنت شما با تعرفه آزاد محاسبه می‌شود".

 

مشترکین و استفاده‌کنندگان از اینترنت تلفن همراه ممکن است در روز چندین بار این پیام را دریافت کنند، در صورتی که اقدامی در راستای قطع استفاده از اینترنت به صورت آزاد نکنند ممکن است با تعرفه‌های بسیار بالا و نجومی در قبوض موبایل خود بابت استفاده از اینترنت به صورت آزاد مواجه شوند، سازمان تنظیم مقررات با اعلام یک کد دستوری، خبر از غیرفعال‌سازی این امکان داد. به این ترتیب که مشترکان همراه اول با شماره‌گیری کد دستوری #۱۱۳*۱۰۰* و مشترکان ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* نسبت به غیرفعال کردن اینترنت گوشی با تعرفه آزاد مبادرت کنند.

 

این گزارش حاکی است؛ متقاضیان میتوانند با شماره گیری #100 * نسبت به فعالسازی بسته اینترنت اقدام کنند و البته در صورتی که تمایل به فعال‌سازی اینترنت با تعرفه آزاد را دارند می‌توانند#100*114 * را شماره‌گیری کرده و بسته اینترنتی با تعرفه آزاد را فعال کنند.

 

یادآور می شود؛ چنانچه بعد ازشماره‌گیری برای غیرفعال کردن اینترنت با نرخ آزاد درست اقدام کرده باشند باید این پیام را به صورت پیامک دریافت کنند.

 

خبرگزاری ایلنا

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است