شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۱
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
پیروزی ارزشمند سپاهان در زمین فولاد | چاپ |

حساس‌ترین بازی هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر فوتبال را تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان برگزار کردند که این بازی را تیم سپاهان به سود خود پایان داد.

 

تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۷:۳۰ امروز جمعه حساس‌ترین دیدار هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر فوتبال را در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار کردند که این بازی در پایان با برتری یک بر صفر سپاهان خاتمه یافت. مهدی شریفی در دقیقه ۲۱ زننده گل سپاهان در این دیدار بود.

فولاد و سپاهان با انگیزه‌های فراوانی برای کسب امتیازات این بازی به میدان رفتند. فولاد می‌دانست با برتری برابر حریف خود با یک بازی کمتر صدرنشین خواهد شد و از طرفی سپاهان برای نزدیک‌تر شدن به صدر جدول چاره‌ای جز پیروزی در زمین حریف نداشت.

دو تیم با شناختی که از یکدیگری داشتند بازی را تهاجمی شروع کردند اما این سپاهان بود که در دقیقه ۱۰ روی ضربه شریفی خطرساز شد. پس از آن نویدکیا دومین خطر را روی دروازه تیم فولاد ایجاد کرد تا فولاد به خود بیاید.

سپاهان مزد حملات خود را در دقیقه ۲۱ گرفت. مهدی شریفی توپی که از راست ارسال شده بود را با ضربه‌ای دقیقه و سرضرب درون دروازه فولاد جای داد. سپاهان بعد از آن یک بار دیگر خطرساز شد ولی این بار دروازه حریف بسته ماند.

بعد از این اتفاقات فولادی‌ها بهتر ظاهر شدند و روی دروازه حریف فشار وارد کردند اما نتوانستند تا پایان نیمه نخست نتیجه را تغییر دهند تا این نیمه با برتری سپاهان خاتمه یابد.

در نیمه دوم فولاد بهتر از حریف خود ظاهر شد و سپاهان هم با تجمع در زمین خودی سعی داشت در ضد حملات خطرساز شود. بعد از چند حمله اولیه تیم فولاد، سپاهان در یک ضد حمله توسط خلعتبری خطرساز شد.

فولاد که در اواسط این نیمه محمد قاضی را جایگزین محسن مسلمان کرده بود با نفرات بیشتر در خط حمله فشار را روی دروازه سپاهان بیشتر کرد. در دقیقه ۷۱ ساسان انصاری بهترین موقعیت را در حالت تک به تک با رحمان احمدی برای فولاد از دست داد. در دقیقه ۷۷ نیز ضربه آکروباتیک شریفات به بالای دروازه سپاهان رفت. در دقایق باقی مانده فولاد یک بار گلزنی کرد که داور آن را آفساید گرفت. در نهایت این بازی با همان تک گل به سود سپاهان خاتمه یافت.

با این نتیجه فولاد خوزستان که به خطار تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال در رده دوم جدول قرار داشت نه تنها شانس صدرنشینی را از دست داد که رده دوم جدول را نیز به استقلال واگذار کرد. در صدر جدول تیم نفت تهران با ۳۹ امتیاز قرار دارد. سه تیم استقلال، سپاهان و فولاد خوزستان ۳۷ امتیاز هستند که تفاضل گل هر سه تیم ۱۰+ بوده و گل‌های زده تعیین کننده جایگاه این تیم‌ها شده است. استقلال با ۳۳، سپاهان با ۲۹ و فولاد با ۲۳ گل زده به ترتیب در رده های دوم تا چهارم جدول قرار گرفته‌اند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است