چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
روش های درمانی جدید جهت حفظ سلامت دندانها | چاپ |

دبیرعلمی شانزدهمین کنگره متخصصین ترمیمی ایران گفت: تازه ترین روش های درمانی دندانپزشکی ترمیمی با هدف حفظ سلامت دندان های بیمار همراه با افزایش طول عمر دندان ها در شانزدهمین کنگره متخصصین ترمیمی معرفی می شود.

 

به گزارش روزنامه آنلاین، حسن اسلامی افزود: کنگره امسال با محوریت سلامت و کرامت بیماران برگزار می شود و هدف اصلی آن است که سلامت بیمار در اولویت قرار گیرد.

وی گفت: روش های درمانی که در این کنگره ارائه می شود بر مبنای حفظ سلامت بیمار با کمترین آسیب به دندانها در نظر گرفته شده که در نهایت موجب افزایش کارایی و طول عمر دندانها می شود.

اسلامی افزود: در کمیته های اجرایی و علمی کنگره امسال سعی شده با توجه به تجربیاتی که در کنگره های گذشته کسب کرده ایم بهترین برنامه ها را ارائه دهیم تا پاسخگوی نیاز دندانپزشکان عمومی کشور که نقش اصلی و اساسی در درمان بیماران و پیشگیری در جامعه را دارند، باشیم.
استادیار دانشگاه شهید بهشتی گفت: مهمترین محور کنگره امسال با عنوان سلامت و کرامت بیماران نام گذاری شده است بنابراین سخنرانی و مقالاتی در زمینه تشخیص و درمان پوسیدگی ها در مراحل اولیه چه در سطح فردی و چه در سطح جامعه خواهیم داشت.

وی گروه های هدف در این کنگره را متخصصین دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکان عمومی و کلیه رشته های تخصصی مرتبط عنوان کرد و افزود: کلیه گروههای یاد شده بر حسب نیاز و کاربردشان می توانند در این کنگره شرکت کنند و از آخرین مطالب و دست آوردهای نوین این رشته آگاه شوند.

دبیرعلمی شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی؛ پیشگیری را بهتر از درمان عنوان کرد و گفت: با پیشگیری بسیاری از مشکلات دندانی و بهداشتی دهان ایجاد نخواهد شد و از صرف وقت و هزینه های زیاد هم جلوگیری می شود و علاوه بر این فرد دارای سالم ترین دندان خواهد بود.

اسلامی افزود: با تأکید بیشتر و با تکرار این مسائل و اهمیت پیشگیری، می توان مردم را به این نکته آگاه کرد که با روش های پیشگیری از بروز مشکلات دندانی جلوگیری کنند و فقط برای معاینات دوره ای و سالی یک یا دو بار به دندانپزشک مراجعه کنند تا اگر مشکل جزیی در دندانها وجود داشت در همان سطح ابتدایی آن را درمان کرده تا منجر به آسیب بیشتر دندانها نشود.

شانزدهمین کنگره متخصصین ترمیمی ایران از تاریخ 4 تا 7 آبان در هتل المپیک برگزار می شود.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است