جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۹
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
«باران» جمعه روی آنتن شبکه افق | چاپ |

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، فیلم سینمایی «باران» اثر تحسین شده مجید مجید کارگردان نام آشنای کشورمان برای پخش از شبکه افق در روز جمعه ۲۹ مردادماه در نظر گرفته شده است.

 

داستان فیلم از این قرار است که در یک برج در حال ساخت عده ای کارگر روستایی و افغانی مشغول بکار هستند، لطیف کارگر روستایی که مسوول خدمات و تغذیه کارگران نیز هست، باخبر می شود که بعد از مجروح شدن یک کارگر افغانی، اینک پسر او رحمت، جایش مشغول کار است. به دلیل جثه ضعیف رحمت وظیفه ی خدمات دادن به کارگران را به او می سپارند و لطیف کار راحت خود را از دست می دهد، این کار لطیف را عصبانی می کند و او در پی آزار رحمت برمی آید. یک روز متوجه می شود که رحمت در واقع دختری است به نام باران که از سر ناچاری در میان مردان به جای پدر کار می کند و همین موضوع باعث می شود که …

حسین عابدینی، زهرا بهرامی، حسین رحیمیف غلامحسین بخشیف بهزاد رفیعی، جعفر توکلی، کمال پرتو، پیمان دارابیان، محمد اله دادف و پاشا برآبادی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. مجیدی علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی «باران» را هم بر عهده داشته است. جایزه کلیسای جهانی بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مونترال، بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی سی و نهمین دوره جشنواره گیخون اسپانیا و بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم نروژ، از جمله جوایزی هستند که این فیلم سینمایی دریافت کرده است. «باران» برای پخش از شبکه افق در روز جمعه ۲۹ مرداد ساعت ۲۲ در نظر گرفته شده است. تکرار این فیلم سینمایی را می توانید روز بعد ساعت ۱۰٫۳۰ از همین شبکه ببینید.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است