دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
تأکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر تسلط روابط‌عمومی‌ها به سواد رسانه‌ای | چاپ |

مهندس آذری جهرمی در چهارمین همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر تسلط روابط‌عمومی‌ها به سواد رسانه‌ای تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: آذری جهرمی در ادامه سخنان خود گفت: ما دو وظیفه داریم اول اینکه زمینه و بستر اطلاع‌رسانی را برای فعالان اطلاع رسانی فراهم کنیم و دوم اینکه فعالیت‌های خودمان را اطلاع رسانی کنیم.
وی افزود: اصلاح و تغییر در وضعیت روابط عمومی باید از درون مجموعه شروع شود و نظام اطلاع‌رسانی که
به بازخورد افکار عمومی بی‌توجه باشد از بین می‌رود. روابط عمومی‌ها باید تلاش کنند تا سازمان خودتان رادریابند و باید خواسته‌ها و انتظارات افکارعمومی را عملا ًدر برنامه‌های سازمان دخالت دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارداشت: روابط عمومی‌های سه دسته اند؛ گروهی فقط دنبال ایجاد سکوت هستند، عده‌ای روابط عمومی مدیر هستند و گروهی هم وظیفه اطلاع رسانی و اطلاع گیری را به معنی واقعی انجام می‌دهند که تلاش کنید تا از نوع سوم باشید.
آذری جهرمی عنوان کرد: فضای مجازی زمینه بسیار ارزشمندی برای کسب نظرات مردم و افکار عمومی است که باید مورد توجه روابط عمومی های مجموعه باشد.
وی گفت: در کنار مزایای فراوان فضای مجازی آسیب‌هائی هم وجود دارد که منکر آن نیستیم و خیلی هم برای ما مهم است و باید آسیب‌ها شناسائی و راهکار مناسب در قبال آنها اتخاذ شود.
آذری جهرمی درپایان تصریح کرد: فضای مجازی از بین برنده خرده فرهنگ‌ها نیست بلکه تقویت کننده خرده فرهنگ هاست.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است