دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
همراه بانک سینا، بانکی تمام عیار | چاپ |

نسخه جدید همراه بانک سینا با قابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در این نسخه از همراه بانک که برای تمامی گوشی های تلفن همراه تهیه شده، کاربری نرم افزار جهت مشتریان بسیار آسانتر و دسترسی سریع به قابلیت های نرم افزار برای انجام بهینه خدمات مورد نیاز فراهم شده است.
در جهت افزایش امنیت، این نرم افزار کاربردی پس از نصب از طریق پیامک فعال سازی می گردد. ورود به نرم افزار همراه بانک سینا علاوه بر ورود از طریق رمز، با ثبت اثر انگشت نیز مقدور است که امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم خواهدکرد.
بر اساس این گزارش از جمله مزایای دیگر نرم افزار جدید همراه بانک سینا، پرداخت آسان قبض از طریق بارکد خوان و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت است. همچنین امکان تعریف و استفاده از کارت بانکهای مختلف در این نرم افزار فراهم شده است. تعیین رنگ و نام متفاوت تفکیک کارت ها را بسیار ساده نموده است. با کلیک بر روی هر کارت، اطلاعات سپرده و شماره شبای آن قابل مشاهده است. جهت کپی شماره شبا، شماره حساب و یا شماره کارت کافی است بر روی کارت یا سپرده مورد نظر کلیک نموده و انگشت خود را کمی نگهدارید، اطلاعات مورد نیاز شما کپی شده و در محل مورد نظر (بخش انتقال وجه و یا سایر خدمات بانکی مورد نیاز) قابل الصاق خواهد بود. در نرم افزار جدید همراه بانک سینا، امکان اشتراک گذاری شماره کارت، شماره شبا، شماره حساب و رسیدهای مربوط به پرداخت قبض یا انتقال وجه با استفاده از ایمیل، پیامک یا پیام رسان های موبایلی فراهم است. می توان لیستی از حساب ها، کارت ها و شماره شبای مربوط به مخاطبان خود را با استفاده از نامی که در گوشی تلفن همراه ذخیره شده، در کلیه عملیات های مربوط به شارژ مستقیم سیم کارت، انتقال وجه و سایر خدمات استفاده نمود.
اگر نیاز به پرداخت های مستمر مانند پرداخت اقساط، اجاره مسکن و... دارید می توانید از بخش ثبت رویدادهای همراه بانک سینا استفاده نمایید که به صورت خودکار در تاریخ های تعیین شده پرداخت های شما انجام می شود. این برنامه کاربردی تاریخ سررسید چک های شما را نیز یادآوری می کند. از طریق منوی فروش شارژ هم می توان برای مخاطبان ذخیره شده در لیست تلفن همراه، شارژ مستقیم و شارژ شگفت انگیز ارسال نمود.

برای دریافت نرم افزار همراه بانک سینا اینجا را کلیک نمایید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است