پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
گشایش اعتبارات اسنادی دیداری توسط بانک‌پاسارگاد | چاپ |

بانک پاسارگاد آماده گشایش اعتبارات اسنادی دیداری، برای کلیه گروه‌های کالایی مورد نیاز واردکنندگان است.

به گزارش روزنامه آنلاین، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک ضمن اعلام این خبر گفت: بانک پاسارگاد آمادگی دارد در اجرای بخشنامه مورخه 11/10/1395 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعتبارات اسنادی دیداری، برای کلیه گروه‌های کالایی مورد نیاز واردکنندگان که دارای ثبت سفارش با نوع تأمین ارز متقاضی و نوع عملیات بانکی هستند، گشایش کند.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت اعتباری متقاضی، میزان پیش پرداخت تعیین خواهد شد که حداقل آن 10 درصد مبلغ اعتبار اسنادی خواهد بود و بر مبنای نرخ هر دلار، معادل 36 هزار ریال، به‌طور علی‌الحساب، هنگام گشایش اعتبار اعتبار از متقاضیان دریافت خواهد شد. این مبلغ در خصوص سایر ارزها متفاوت خواهد بود.

وی تأکید کرد: فروش و تأمین ارز اعتبار اسنادی (توسط بانک‌مرکزی) در زمان معامله اسناد، بر مبنای 100 درصد وجه اسناد به نرخ روز ارز آزاد و یا نرخ ارز آزاد در روز صدور گواهی ثبت آماری (هر کدام که کمتر باشد) و به ‌شرط عدم گذشت بیش از 6 ماه از تاریخ تأیید گواهی ثبت آماری صورت می‌پذیرد.

رفیعی ضمن اشاره به سایر خدمات ارزی بانک‌پاسارگاد تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد در ارایه انواع خدمات ارزی به هم‌میهنان عزیز پیشتاز است. به‌طوری‌که این بانک‌ آمادگي دارد بر اساس بخشنامه‌هاي ارزي بانك‌مركزي انواع نقل و انتقالات ارزي مشتريان را از داخل به خارج و حواله‌هاي وارده به نفع مشتريان را در اسرع وقت دريافت کند و در اختيار آنان قرار دهد. همچنین انواع خدمات ارزی مانند گشايش اعتبارات اسنادي وارداتي، قبول و معامله اعتبارات اسنادي صادراتي، صدور انواع ضمانت‌نامه‌هاي ارزي، ثبت سفارش بروات اسنادي و ... را به مشتریان گرامی ارایه می‌کند.

وی تصریح کرد: خرید ارز از صادرکنندگان کالا و خدمات فنی و مهندسی، ارز مربوط به سرمایه‌گذاران خارجی، دفاتر نمایندگی‌های سیاسی در ایران و دفاتر نمایندگی بانک‌ها به نرخ ارز آزاد نیز در بانک‌پاسارگاد ‌انجام می‌شود.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان گرامی است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است