شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
رشد سه برابری عملکردی موسسه ملل در سال ۹۷ | چاپ |

موسسه ملل در سال ۹۷ توانشته شرایط مناسبی را به نمایش بگذارد و برخلاف سال ۹۶ که با اما و اگرهایی روبه رو شده بود اما سال ۹۷ را با ثبت اعداد قابل توجهی به پایان برد؛ تاجایی که از زیان خالص با رشد سه برابری به سود خالص رسید

خبر زوزانه-  سود انباشته موسسه در این دوره یک هزار و ۵۴۸ میلیارد ریال شده که نسبت به سال ۹۶ ۳۶ درصد رشد داشته است.

 

در سال ۹۶ این موسسه ۸۰۴ میلیاد ریال زیان خالص داشت، اما در سال ۹۷ این زیان را به ۴۷۸ میلیارد ریال سود رساند که نشان از رشد سه برابری داشته‌است.

 

مصارف و منابع موسسه ملل

 

موسسه ملل در سال ۹۷ بالغ بر ۱۳۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات در دو قالب تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص دولتی به غیر از بانک ها و همچنین تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص غیر دولتی به غیر از بانکها پرداخت کرده که نسبت به سال قبل حدود ۵ درصد رشد داشته است.

این موسسه در سال قبل ۱۰۹ هزار و ۶۱۷ میلیارد ریال سپرده جمع آوری کرده که نسبت به سال قبل از آن بالغ بر ۱۲ درصد رشد داشته است.

 

درآمد موسسه

بر اساس این تسهیلات اعطایی ، سهم موسسه ملل از درآمدهای مشاع در مدت مشابه سال ۱۱۸۰ و در سال جدید در ۳ماهه ۳۵۸۹ میلیارد ریال بوده است در مدت مشابه سال قبل به زیان رسیده در سال ۹۸ این عدد ۷۹ ریال سود شده است یعنی ۳ ماهه ۷۹ ریال محقق کرده است که عدد خوبی است و گزارش خوبی برای ملل است.

 

جهش سود موسسه اعتباری ملل در ٣ ماهه

 

اعتباری ملل در سه ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ ٧٩ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است که در دوره مشابه قبلی هر سهم ١٣٣ریال زیان داشت همچنین سود تسهیلات ۶٨درصد رشد کرده و سود فروش سرمایه گذاری ها نیز ٣١٣۵درصد رشد داشته است گفتنی است هزینه کارکنان نیز افزایش١٧درصدی داشته است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است