دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۹
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
بازدید مدیر عامل بانک توسعه صادرات از شرکت خدمات انفورماتیک | چاپ |

مدیرعامل بانک توسعه صادرات با همراهی چند تن از مدیران این بانک از شرکت خدمات انفورماتیک بازدید و بر توسعه همکاری‌ها و استفاده از فناوری‌های جدید از جمله بلاک‌چین تاکید کردند

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات به نقل از ایبنا، در این دیدار، صالح آبادی بر عزم بانک توسعه صادرات جهت استفاده از فناوری های روز، از جمله بلاکچین اشاره نموده و رویکرد جدی بانک به مقوله بانکداری باز را، مورد تاکید قرار داد.

در این دیدار، سروش، عضو هیات مدیره ناظر بر IT، خانم عدالت، مدیر فناوری اطلاعات و احمدی مدیر اداره تدارکات بانک نیز حضور داشتند؛ مدیران ارشد بانک توسعه صادرات، ضمن بازدید از سایت‌های عملیاتی شرکت، با نقش محوری شرکت خدمات انفورماتیک در ارائه سرویس‌های بانکی و بین بانکی آشنا شدند.

 

سید ابوطالب نجفی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نیز در این دیدار این نشست‌ها را گام موثری جهت گسترش تعاملات و بهره مندی از تجارب طرفین برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان شبکه بانکی ارزیابی نمود و خواستار توسعه روابط در عرصه های مختلف شد.

 

همچنین مدیر عامل بانک توسعه صادرات و هیات همراه، از مرکز پایش شرکت خدمات انفورماتیک بازدید کردند و خانم مهندس مومن واقفی، معاونت ریسک و امنیت اطلاعات، توضیحاتی در خصوص کارکردهای این مرکز را به اطلاع حاضرین رساند.

 

فرهاد فائز، معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک نیز، با اشاره به قدمت ۲۰ ساله همکاری شرکت خدمات انفورماتیک و بانک توسعه صادرات، ارائه محصولات جدید به بانک و گسترش زمینه های همکاری را از اهداف سال ۹۸ شرکت اعلام کرد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است