پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
تفاهم نامه بین پست بانک ایران و سندیکای صنعت مخابرات ایران | چاپ |

xدرراستای سیاست‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و فرمایش مقام معظم رهبری(حفظ‌الله) برای حمایت از تولید داخل، امروز تفاهم‌نامه‌ بین پست بانک ایران و سندیکای مخابرات ایران به امضا رسید


درراستای سیاست‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و فرمایش مقام معظم رهبری(حفظ‌الله) برای حمایت از تولید داخل، امروز تفاهم‌نامه‌ بین پست بانک ایران و سندیکای مخابرات ایران به امضا رسید.

 

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: براساس این تفاهم‌نامه، تسهیلات موردنیاز برای تولیدکنندگان و فعالان حوزه ICTکشور توسط پست‌ بانک ایران تأمین مالی می‌شود.

بنابراین گزارش: طبق تفاهم‌نامه منعقده مقرر گردید که انواع خدمات مالی و بانکی ارزی و ریالی توسط این بانک به سازمان‌ها و زیرمجموعه‌های سندیکای مخابرات ایران ارائه و علاوه بر آن دستگاه‌های خودپرداز(ATM) و پایانه‌‌فروش(POS) پست بانک ایران در محل‌های مورد نیاز سندیکای مذکور نصب و راه‌اندازی شود.

همچنین براساس تفاهم منعقده، سندیکای صنعت مخابرات ایران، پست بانک ایران به عنوان بانک عامل خود در ارائه خدمات مالی و بانکی تعیین نمود.

دبیر و عضو هیأت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: تأمین اعتبار توسط پست بانک برای قراردادهای شرکت ‌های این حوزه می تواند استحکام قراردادها را افزایش داده و هزینه‌های تولید را کاهش دهد.

گفتنی است: این تفاهم نامه به امضای دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران و مهندس فرامز رستگاه دبیر و عضو هیأت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران رسیده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است