پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
یازدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین | چاپ |

نخستین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان آبیک و یازدهمين شعبه استان قزوين با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضاي شوراي شهر و خيرين شهرستان آبيک افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، طی مراسمی، شعبه جديد اين بانک با هدف ايجاد دسترسي مطلوب و افزايش رضايتمندي مشتريان در شهرستان آبيک گشايش يافت.

 

در این مراسم که با حضور مسوولین، خیرین و آحاد مردم برگزار شد، مديرشعب استان قزوين ضمن تشکر و قدرداني از همراهي مسئولان و مردم استان از تلاش هاي صورت گرفته براي افتتاح شعبه در شهرستان آبيک سخن گفت.

وی بیان داشت: درخواست های بسیاري از مردم و مسئولين شهرستان آبيک براي ايجاد شعبه و بسط خدمات قرض الحسنه در اين شهرستان دريافت شده است که با پيگيري و همراهي آنان اين مهم اتفاق افتاد.

وی بانک قرض الحسنه مهر ایران را نخستین بانک تخصصی در حوزه قرض الحسنه برشمرد که توجه به اقشار آسيب پذير و ارايه خدمات به آنان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

در ادامه، میرزاعبدالهی ها به بخشی از خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران به زنان سرپرست خانوار، مددجويان بهزيستي، کميته امداد و زندانيان آزاد شده اشاره کرد و اقدامات انجام شده در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي را موفق و موثر دانست.

در این مراسم امام جمعه شهرستان آبیک نیز با آرزوی موفقيت براي بانک قرض الحسنه مهرايران بيان داشت: تاکيد اسلام بر فرهنگ قرض الحسنه به دليل اثرات نيکويي است كه بسط و گسترش اين سنت الهي بر جامعه اسلامي خواهد داشت.

در پایان، اولین حساب های قرض الحسنه توسط خیرين و مردم افتتاح شد.

شایان ذکر است، مراجعین، متقاضیان و مشتریان بانک قرض الحسنه مهرايران مي توانند براي بهره مندي از خدمات قرض الحسنه به آدرس آبيک، بلوار طالقاني، نبش خيابان اداره برق، روبروي فرمانداري مراجعه کرده و يا با شماره تلفن ۳۲۸۲۱۱۷۲ و تلفكس ۳۲۸۲۱۱۷۳ تماس حاصل نمايند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است