يكشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مراسم معارفه و تجلیل از مدیران امور "شعب و بازاریابی" و "هماهنگی حوزه مدیریت پست بانک | چاپ |

مراسم معارفه مدیران امور "شعب و بازاریابی" و "هماهنگی حوزه مدیریت" برگزار شد

 

مراسم معارفه و تجلیل از مدیران امور "شعب و بازاریابی" و "هماهنگی حوزه مدیریت پست بانک ایران با حضور مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران این بانک، 27 خردادماه سال جاری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: خسرو فرحی مدیرعامل این بانک در مراسم فوق ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: تکیه بر نیروهای انسانی کارآمد و حمایت از آنان در حوزه های مختلف بانک، اثربخشی جایگاه پست بانک ایران را در نظام اقتصادی کشور به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: تغییرات و جابجائی مدیران در راستای اجرای برنامه های جدید بانک و استفاده از توان و پشتکار آنان در دیگر حوزه های بانک است که با توجه به وظایف جدید و برنامه‌ریزی درست می‌توانند به خوبی این مسئولیت‌ها را انجام و با همدلی جایگاه بانک را بیش از پیش ارتقاء دهیم.
مهندس راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی در این جلسه با اشاره به فرمایش حضرت امام علی (ع) که؛ "در گردش روزگار گوهر و وجود ذاتی مردم خودش را به نمایش می‌گذارد" اظهارداشت: با توجه به تلاش‌ها و کوشش های ارزنده پست‌بانک‌ایران در نظام بانکی کشور و همچنین عاملیت بانکی وزات متبوع امیدواریم که این بانک به جایگاه حرفه‌ای و اصلی خود که همان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و بزرگترین خرده بانکدار کشور است بیش از پیش دست یابد.
وی در ادامه با اشاره به لزوم تسریع در راه‌اندازی دولت الکترونیک و مزایای آن تأکید کرد: انجام این مهم می‌تواند گام بزرگی در کاهش هزینه‌های دولت و همچنین فساد اداری را به همراه داشته باشد و پست بانک ایران نیز بعنوان یک بنگاه اقتصادی می تواند در کنار وزارت ارتباطات که متولی حوزه‌های IT و ICT است در راستای این مهم گام های اساسی بردارد.
سیدجمال هادیان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی در راستای گسترش همکاری‌های وزارت متبوع و پست بانک ایران اظهار امیدواری نمود که با ارتقاء این مهم پرچم خدمات‌رسانی وزارت متبوع به آحاد مردم در رسانه ها برافراشته باشد.
گفتنی است: در این مراسم از سوی مدیرعامل بانک ابلاغ انتصاب؛‌ داود کریمی به سمت سرپرست مدیریت امور شعب و بازاریابی، محمدرضا فرنقی‌زاد به سمت امور هماهنگی حوزه مدیریت و محمود شیردل به سمت مشاور امور شعب و بازاریابی به آنان اعطاء شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است