چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
بانک آینده؛ رتبه دهم در بین صد شرکت برتر ایران | چاپ |

سازمان مدیریت صنعتی ایران، از سال 1377، رتبه بندی شرکتهای برتر ایران را هر ساله (IMI-100) انجام داده است

این رتبه بندی، با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و بررسی مستندات مربوط؛ ضمن ترسیم فضای روشنتر از اقتصاد کشور، شناخت و درک دقیقتری از مقیاس، ساختار و سلامت مالی و اقتصادی بنگاههای بزرگ کشور را          ارائه می‌دهد.
در بیستمین سال رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران در سال 1396، بانک آینده موفق شد؛ به‌مانند سال 1395، براساس روند رشد چهار ساله اخیر؛ مجدداً به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو ایران انتخاب گردد. مضافاً این‌که از نظر شاخص میزان فروش و درآمد؛ با 8 پله صعود از رتبه هجدهم در سال 1395، به رتبه دهم در سال جاری و همچنین از نظر شاخص ارزش افزوده (سهم بانک از تولید ملی و میزان اثرگذاری آن در اقتصاد کشور)، رتبه ششم در بین صد شرکت برتر ایران را، کسب نماید.
در مراسمی که به‌همین منظور توسط سازمان مدیریت صنعتی، در روز یکشنبه مورخ 29/11/1396 در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای ج.ا.ایران، با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت‌های برتر برگزار گردید؛ لوح و تندیس مربوط توسط جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، به جناب آقای محمدعلی بهزادان نائب رئیس هیأت مدیره بانک آینده، اهدا شد.
موفقیتهای ملی و بینالمللی بانک آینده در سال 1396، به ویژه انتخاب بانک آینده به‌عنوان برترین بانک     تحول ساز سال 2017 میلادی خاورمیانه توسط موسسه بینالمللی یورومانی، معرفی به‌عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال 2017 میلادی توسط نشریه معتبر بینالمللی بنکر وابسته به فایننشیال تایمز و همچنین دریافت سه جایزه ملی: بانک پیشرو؛ رتبه دهم صد شرکت برتر و رتبه ششم در خلق ارزش افزوده در اقتصاد کشور؛ از سازمان مدیریت صنعتی ایران، نشانگر توان و استحکام مالی بانک آینده، نقش‌آفرینی آن در اقتصاد ملی و جایگاه ممتاز بانک آینده در اذهان جامعه و مردم عزیز ایران میباشد.
.....«آینده روشن است».....

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است