پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۸
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه زودتر از موعد | چاپ |

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح حمایتی فرد حقیقی امکان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه را زودتر از موعدمقرر برای مشتریان خود فراهم کرده است

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، طرح حمایتی فرد حقیقي براي مشترياني طراحي شده که خواستار استفاده از تسهيلات قرض‌الحسنه در سریع‌ترين زمان ممکن هستند. اين طرح با توجه به ايجاد صندوق اجتماعي براي هر شعبه، براي افرادي مطلوب است كه فرصت ايجاد ميانگين حساب را ندارند.

در طرح حمایتی فرد حقیقي، متقاضی با تودیع بخشی از مبلغ تسهيلات مورد نياز خود به صندوق اجتماعي شعبه، بر اساس انتخاب خود (۴۰، ۵۰ يا ۵۵ درصد) از هم‌افزايي همزمان بانک متناسب با مبلغ توديعي خود برخوردار مي‌شود. متعاقباً متقاضي پس از سپري شدن مدت انتظار تعيين شده براي تسهيلات، پس از تکميل پرونده خود، از تسهيلات طرح «حمايتي فرد حقيقي» تا سقف فردي ۴۰۰ ميليون ريال بهره‌مند می‌شود.

 

شرایط دریافت تسهیلات

مشارکت فرد وام‌‌گیرنده در صندوق اجتماعی شعبه متناسب با تودیع مبلغ به اندازه بخشی از مبلغ تسهيلات مد نظر و بر اساس انتخاب خود خواهد بود. مدت بازپرداخت جهت دریافت تسهیلات، حداکثر ۳۶ ماه است. سقف تسهیلات فردی قابل اعطا در طرح حداکثر ۴۰۰ میليون ريال است.

نرخ کارمزد تسهیلات طرح حمایتی فرد حقيقي از محل وجوه صندوق اجتماعي شعبه 2 درصد در سال و از محل منابع بانک 4 درصد در سال است. آزادسازی مبلغ تودیعی مشتري پس از انقضا و تسويه تسهيلات امکان پذير است.

قابلیت دریافت تسهیلات مجدد پس از تسويه تسهيلات دريافتي و در صورت عدم برداشت مبلغ توديعي، با حمايت ۵۰ درصدی از سوی بانک و بدون طي مدت انتظار مجدد امکان‌پذير خواهد بود.

شرکت در طرح حمایتی فرد حقیقي براي تمام افراد با رعايت سقف فردي امکان‌پذير است. متقاضیان دارنده حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، می‌توانند با مراجعه به هريک از ۵30 شعبه بانک در سراسر كشور و تكميل فرم‌هاي طرح، از مزاياي اين طرح بهره‌مند شوند.

 

نمونه‌ای از دریافت تسهیلات در قالب طرح حمایتی فرد حقیقي

مشتری با مراجعه به شعبه و اطلاع از شرایط طرح حمایتي فرد حقيقي دریافت تسهيلات ۴۰۰ ميليون ريالي با بازپرداخت ۳۶ ماهه را درخواست می‌کند. به همين منظور با تأمين مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال در حساب پس‌انداز خود، اقدام به تکميل فرم‌هاي طرح يادشده مي‌کند. شعبه نیز بر اساس درخواست وی، نسبت به انتقال مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال به صندوق اجتماعي شعبه اقدام می‌کند.

با توجه به شروع مدت انتظار از زمان انتقال، مشتري نسبت به تکميل پرونده تسهيلاتي خود اقدام کرده و پس از اتمام دوره انتظار، شعبه در صورت تکميل بودن پرونده، نسبت به واريز تسهيلات به مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال از محل منابع بانك با كارمزد ۴ درصد و ۲۰۰ ميليون ريال از محل وجوه صندوق اجتماعي شعبه با كارمزد ۲ درصد در حساب پس انداز وی با بازپرداخت ۳۶ ماهه اقدام خواهد کرد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است