چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
حذف ویزا برای خروج زائران شایعه است | چاپ |

سردار قاسم رضایی:خروج از مرز تنها با داشتن گذرنامه معتبر و ویزای کشور عراق ممکن است و ماموران مرزبانی از تردد زائران فاقد گذرنامه یا ویزا به آن سوی مرز جلوگیری خواهند کرد.

 

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه در آستانه اربعین ازدحام در مرزها و پایانه‌های مرزی افزایش داشته است، تاکید کرد: شاهد خروج جمعیت زیادی از عاشقان حسینی به سمت کربلا هستیم اما هیچ یک از این افراد امکان خروج بدون گذرنامه یا ویزا را نداشته‌اند.

 

رضایی تاکید کرد: به هیچ عنوان امکان برداشتن شرط گذرنامه و ویزا وجود ندارد و ماموران پلیس با جدیت بر این موضوع نظارت دارند.

زائران از آوردن اقلام ممنوعه خودداری کنند

او با بیان اینکه مرزبانان در مرزهای کشور در آماده‌باش کامل هستند و تمامی فعالیت‌ها را رصد می‌کنند گفت: با توجه به موج بازگشت که پیش‌بینی می‌شود از روز پنج‌شنبه آغاز شود، فرماندهی مرزبانی تمهیدات ویژه‌ای نیز پیش‌بینی کرده و از هموطنانی که در حال ورود به کشور هستند بازرسی خواهد کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا از زائران خواست که از همراه آوردن اقلام ممنوعه و مواردی که ممکن است در کشور عراق همراه داشتن آن جرم نبوده اما در کشور ما ممنوع باشد، خودداری کنند زیرا در صورت همراه داشتن اقلام ممنوعه برخورد قانونی در این زمینه انجام خواهد شد

او اضافه کرد: ازدحام جمعیت هیچگاه به این معنا نیست که نظارت و کنترل ما بر مرزها کم شود بلکه ماموران با جدیت وظایف خود را انجام خواهند داد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در پایان از شهروندان بخصوص زائران و خانواده‌ آنان خواست که اخبار را از مبادی رسمی و مورد اطمینان همچون خبرگزاری‌های معتبر، صداوسیما پیگیری کرده و به شایعاتی که ممکن است در فضای مجازی یا سایت‌های دسته چندم منتشر می‌شود توجه نکنند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است