پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
نشان ویژه مدیریت بحران سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی به روابط عمومی بانک سرمایه اعطا شد | چاپ |

روابط عمومی بانک سرمایه در سیزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، موفق به دریافت نشان ویژه مدیریت بحران و لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس رای هیئت داوران سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، نشان ویژه مدیریت بحران به دلیل اتخاذ راهبردها و عملیات ارتباطی برای مدیریت بحران و بهره برداری خردمندانه از ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی در این راستا، به روابط عمومی بانک سرمایه اهدا شد.

همچنین بر اساس رای هیئت داوران چهاردهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در سال 96، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی به ناهید مونسان، رئیس اداره روابط عمومی بانک سرمایه به دلیل توفیقات موثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی تعلق گرفت.

گفتنی است سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، با معرفی برترین های این عرصه، در روز 30 آبان در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد. این سمپوزیوم که به عنوان مهمترین رویداد در عرصه روابط عمومی های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می گردد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است