پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مشارکت 370 ميليارد ريالي نيکوکاران آپ از ابتداي سال96 | چاپ |

از ابتداي سال 96 تا پايان آبان ماه مردم نيکوکار کشورمان مبلغ 370 ميليارد ريال کمک‌هاي نقدي خود را از طريق اپليکيشن آپ و کد دستوري #733* به‌صورت مستقيم به حساب بيش از 20 موسسه، سازمان و نهاد خيريه واريز کردند.

آسان پرداخت پرشين در راستاي مسئوليت اجتماعي خود با هدف ترويج فرهنگ نوع دوستي و کمک به نيازمندان، با ايجاد بخش نيکوکاري در اپليکيشن آپ و امکان واريز مستقيم وجه نقد به حساب موسسه‌ها، سازمان‌ها و نهادهاي خيريه از جمله؛ محک، کميته امداد، سازمان بهزيستي، خيريه مهرآفرين، بهنام دهش‌پور و... فراهم کرده است. از ابتداي سال جاري تاکنون نيز نيکوکاران و خيران سراسر کشور با استفاده از اين امکان بيشترين ميزان کمک‌هاي خود را به ترتيب به حساب سازمان زندان‌ها، محک، کميته امداد و بهزيستي واريز کرده‌اند.

 

همچنين پس از زمين لرزه غرب کشور که منجر به خسارت شديدي در اين منطقه شد، آپ با ايجاد بستر و زيرساخت­هاي پرداخت الکترونيک در بخش نيکوکاري اپليکيشن آپ و کد دستوري #5151*733* زمينه کمک عموم مردم به جمعيت هلال احمر را به‌صورت مستقيم فراهم کرد و تاکنون بيش از 30 ميليارد ريال به حساب هلال احمر جهت کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور از اين طريق واريز شده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است