دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
توسعه امکانات همراه بانک از اولویتهای اصلی بانک سینا | چاپ |

نتایج یکی از جدیدترین نظرسنجی‌ ها در کشور نشان می‌دهد ۲۸.۶ درصد افراد بالای ۱۸ سال در ایران از نرم‌افزارهای بانک‌ها( موبایل بانک) استفاده می‌کنند

 


به گزارش روابط عمومی بانک سینا؛ بر اساس نظرسنجی مرکز ملی افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای ۳۱ اردیبهشت و یک خرداد ماه امسال به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، ۲۸.۶ درصد افراد بالای ۱۸ سال گفته‌اند از نرم‌افزارهای بانک‌ها استفاده می‌کنند. هم‌چنین ۴۰.۴ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی نیز گفته‌اند که از موبایل‌بانک‌ها استفاده نمی‌کنند.۰.۲ درصد شرکت‌کنندگان به این سوال پاسخ ندادند و ۳۰.۸ درصد افراد شرکت‌کننده گفته‌اند که گوشی هوشمند ندارند.

 

در این میان مدیریت بانک سینا با توجه به گسترش استفاده از نرم افزار های بانکی و همراه بانک در بین نسل جدید و اینکه بانکداری الکترونیک و همراه بزودی در بسیاری از خدمات بانکی دخیل خواهد شد ،در سالیان اخیر همواره در جهت گسترش این بخش موثر و مدرن در بانک سینا اهتمام ویژه ای داشته است.

این گزارش حاکیست:سال گذشته در چنین روزهایی در راستای روزآمدی همراه بانک سینا نسخه جدید نرم افزار همراه بانک سینا که با هدف افزایش انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی و بهینه سازی خدمات آن به روزرسانی شده، در دسترس کاربران قرار گرفت.

 

به گزارش خبر روزانه، در نسخه جدید همراه بانک سینا قابلیت های متعدد جدیدی اضافه شده که در بهبود فرایندهای کار با این نرم افزار بسیار موثر است. از جمله این قابلیت ها می توان به امکان یادداشت گذاری در زمان انتقال وجه برای مبدأ و مقصد، اضافه شدن قابلیت خرید بسته های اینترنتی برای سیم کارت ها، مودم های TD-LTE و... در منوی "شارژ و اینترنت"، اضافه شدن قابلیت خرید شارژ برای اپراتورهای ترابرد شده در منوی "شارژ و اینترنت"، اضافه کردن کد شبا به حساب در بخش حسابها و مخاطبین، ثبت تاریخ به روزرسانی موجودی در صفحه نخست و قابلیت ارسال صورتحساب با استفاده از Email به آدرس ایمیل مشتری در منوی "موجودی و گردش" اشاره کرد.

 

سایر خدمات قابل ارائه در همراه بانک سینا عبارتند از:

مشاهده لیست سپرده ها، اعلام موجودی، و ارائه صورتحساب

انواع انتقال وجه

انتقال وجه بین سپرده های خود

انتقال وجه به سپرده های دیگران

انتقال وجه مستمر (انتقال وجه زمان دار به تاریخ آینده)

انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا

انتقال وجه کارت به کارت سینا به سینا و شتابی به بانک های دیگر

انتقال وجه کارت به سپرده

مدیریت چک (گزارش وضعیت دسته چک ، گزارش وضعیت چک های واگذار شده به سپرده)

مدیریت تسهیلات (مشاهده جزئیات تسهیلات ، پرداخت قسط )

مدیریت کارت (انسداد کارت ، صورتحساب ، پرداخت قبض ، تغییر رمز دوم )

خرید شارژ مستقیم سیم کارت های اعتباری

امکان پرداخت قبض با سپرده و کارت

تغییر نام کاربری، تغییر رمز عبور

 

گزارش روابط عمومی بانک سینا حاکیست: مشتریان بانک سینا برای دریافت و نصب نرم‌افزار "همراه بانک" بر روی گوشی همراه‌شان می‌توانند به روش زیر عمل کنند:

برای دریافت برنامه مورد نیاز ابتدا به منوی بانکداری همراه بانک سینا که به همین منظور آماده شده مراجعه و فایل اجرایی مربوطه را از این قسمت دانلود نمایند. پس از قرار گرفتن نرم‌افزار در رایانه‌تان، آن را از طریق کابل ارتباطی با گوشی همراه (یا هر وسیله دیگری که با کمک آن می‌توانند داده و اطلاعات بر روی گوشی منتقل نمایند) به روی گوشی منتقل نمایند. پس از قرار گرفتن نرم‌افزار "همراه بانک" بر روی گوشی تلفن همراه شما، این برنامه یا در قالب یک پیام کوتاه در بخش پیام کوتاه‌های گوشی شما (Message Inbox) قرار می‌گیرد یا به صورت یک برنامه کاربردی در قسمت Application یا File Manager ظاهر می‌شود. در هر یک از دو حالت فوق شما می‌توانید با انتخاب پیام یا برنامه کاربردی ظاهر شده، اقدام به نصب نرم‌افزار بر روی گوشی تلفن همراه خود نمایید. پس از نصب موفقیت‌آمیز برنامه، جهت یادگیری نحوه کار با آن و انجام تنظیمات اولیه، لازم است تا مطابق راهنمایی‌های انجام گرفته در "راهنمای کاربری نرم‌افزار همراه بانک" عمل نمایید.

همچنین بانک سینا دارای دو نرم افزار موبایل بانک جهت نسخه اندرویدی می باشد که می توانید به صورت هم زمان از هر دوی آنها استفاده نمایید.

 

اندروید:

- برای آشنایی با نحوه استفاده از موبایل بانک نسخه جدید (اندروید) اینجا را کلیک نمایید.

لطفا برای دریافت برنامه نصب نرم افزار همراه بانک نسخه جدید اینجا را کلیک نمایید. (ویژه گوشی های اندروید)

 

 

نسخه IOS:

بانک سینا دارای دو نرم افزار موبایل بانک جهت نسخه IOS می باشد که می توانید به صورت هم زمان از هر دوی آنها استفاده نمایید.

برای آشنایی با نحوه استفاده از موبایل بانک نسخه جدید IOS اینجا را کلیک نمایید.

برای نصب موبایل بانک نسخه جدید IOS اینجا را کلیک نمایید.

کاربران می توانند با مراجعه به سایت sibbank.ir نیز نسبت به نصب نرم افزار مذکور و دریافت نسخه جدید همراه بانک سینا اقدام نمایید

گزارش روابط عمومی بانک سینا می افزاید:نتایج تحقیقات حاکی از آن است که تمامی ابعاد بانکداری همراه (سودمندی درک شده ،سهولت درک شده،نیاز به تعامل،ریسک درک شده ،هزینه درک شده سازگاری درک شده. اعتماد و اعتبار) بر جذب مشتریان بانکهاتاثیر مثبت و معنادار دارد ،لذا افزایش امکانات و سهولت و سرعت همراه بانک از سیاستهای بانک سینا خواهد بود و در آینده نزدیک شاهد ورود نسخ جدید و روزآمد همراه بانک سینا خواهیم بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است