پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
نمایشگاه انرژی در کیش | چاپ |

نمایشگاه انرژی نفت ، گاز و پتروشیمی با حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی در کیش برگزار شد.

به گزارش روزنامه آنلاین، اتریش، آلمان، آمریکا، اسپانیا، روسیه، ایرلند، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، امارات متحده عربی و عراق از جمله شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه بین المللی انرژی کیش هستند.

مهرشاد صدیقی مدیر اجرایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی های کشور در حوزه های نفت، گاز، آب، برق و انرژی های تجدید برگزار شده است.

وی افزود: 140 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی در نمایشگاه حاضر شدند.

لیس عیسی از امارات متحده عربی که در زمینه تولید توربین های گازی فعالیت می کند فضای تبادی دانش و تجربه را در نمایشگاه خوب ارزیابی کرد.

هانس فانکِن ازهلند به عنوان بازدیدکننده از کیفیت برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت های معتبر ایرانی و خارجی  ابراز رضایت کرد و چارلی کینگ از انگلستان که بیش از 20 سال است در زمینه سیستم های اطفاء حریق  فعالیت می کند، گفت: سالهاست در این زمینه با ایران همکاری می کنیم و سطح دانش متخصصان ایرانی دراین  زمینه بسیار بالاست.

در طول این نمایشگاه چهار روزه صاحبنظران حوزه انرژی به تبادل تجربیات و دستاوردهای خود می پردازند.

شرکت های داخلی و بین المللی محصولات و فناورهای خود را در نمایشگاه عرضه کرده اند.

گوگرد مستطیلی  محصول داخلی است  که یک شرکت دانش بنیان تولید کرده و به عنوان اختراع ثبت شده است. مهمترین مزیت این محصول کیفیت بالا، قیمت پائین و نداشتن آلودگی زیست محیطی است.
این محصول داخلی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد.

محمدرضا سروش هم با بیش از 600 کالای برقی که با انرژی خورشیدی کار می کند در نمایشگاه حاضر شده است.

یکی از محصولات این تولید کننده ساکن کیش چراغ های روشنایی است که در معابر عمومی، آلاچیق ها وعلائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی استفاده می شود.

معرفی ظرفیت های مختلف کشور در بخش های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، بررسی مشکلات و نقاط ضعف موجود در این صنایع و ایجاد بسترهای سرمایه گذاری از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری همایش بین المللی نفت و انرژی کیش، معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری شرکت ملی پتروشیمی و اجلاس مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش تا 23 دی ادامه دارد و علاقمندان می توانند در این مدت  از ساعت 18 تا 22 از نمایشگاه بازدید کنند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است