دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
حضور جمعی از نمایندگان مجلس در بانک مهر ایران | چاپ |

جمعی از نمایندگان مردم شریف استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی، در جلسه شورای هماهنگی کلیه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به میزبانی بانک قرض الحسنه مهرایران در محل ساختمان سرپرستی استان برگزار شد، شرکت نمودند.

به گزارش روزنامه آنلاین، سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی  نماینده مردم مشهد و کلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور یافته و از نزدیک با خدمات و اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران که به منظور شناسایی و توانمندسازی نیازمندان واقعی جامعه انجام شده است، آشنا شدند.
در ابتدای این جلسه عدالتی مدیرشعب استان خراسان رضوی گزارشی از عملکرد مطلوب و فعالیت های مثبت انجام گرفته در بانک قرض الحسنه مهرایران ارائه نمود و عنوان داشت: این بانک در زمینه خدمات قرض الحسنه و کمک به اقشار آسب پذیر جامعه پیشتاز است و با خیرین سلامت، سازمان ها و شرکت ها تعاملات مناسبی دارد.
وی افزود: در سالی که گذشت بسیاری از واحدهای تولیدی که دچار مشکل مالی بوده اند از طریق این بانک موفق به دریافت وام بدون سود و با کارمزد 4 درصد برای کارکنان و مدیران خود  شده اند و ما توانسته ایم تسهیلات خوبی را در اختیار این مجموعه ها و سازمانها قرار دهیم.
در ادامه، نمایندگان مجلس  حاضر در جلسه با تمجید از عملکرد بانک قرض الحسنه مهرایران، این بانک را راهگشای مشکلات اقشار کم درآمد و خدمت در آن را افتخاری بزرگ دانستند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است