پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
ایران کارت محصول برتر جشنواره نوربخش شد | چاپ |

پلتفرم وفادارسازی مشتریان شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا  به عنوان محصول برتر  جشنواره دکتر نوربخش انتخاب شد. این جایزه به دلیل نوآوری در اجرا و پیاده‌سازی «ایران کارت» بانك آينده به شرکت مذكور تعلق گرفت.

به گزارش روزنامه آنلاین، این محصول با توجه به تحقیقات انجام شده از مشتریان و بر حسب نیازهای ایشان توسعه پیدا کرده و با ارائه خدمات متمایز به عنوان یک پلتفرم وفادارسازی طراحی شده¬است. ایران کارت یک کارت بانکی منحصر بفرد است که علاوه بر امکان خرید، از امتیاز برگشت نقدی، پیشنهادهای ویژه و کسب امتیاز به منظور ارتقا سطح کارت برخوردار است.

ايران كارت  بانك آينده در حال حاضر تنها پلت فرم وفادارسازي مشتري با برگشت نقدي در كشور است با توجه به مزيت هاي رقابتي كه دارد منتخب كسب و كارهاي ديگر است، پرشيا خودرو ( نماينده رسمي بي ام دابليو )، لئون، ستاره، جامعه فرهنگي یاوری و ... از اين پلتفرم بصورت برند مشترك براي وفادارسازي مشتريان خود استفاده مي كنند.

ایران کارت به صورت رایگان ميتواند در اختیار مشتریان كليه بانك ها قرار گیرد.

از ديگر محصولاتی که در بخش محصول شرکتی جشنواره دكتر نوربخش به عنوان محصول برتر انتخاب شدند محصول سامانه تشخیص تقلب پایا ی شرکت خدمات انفورماتیک و محصول بوم شرکت توسن بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است