دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مخالفت ایتالیا با درخواست تیم ملی فوتسال ایران | چاپ |

کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران قصد داشت دیداری تدارکاتی با تیم ملی ایتالیا در کرواسی برگزار کند که این درخواست با مخالفت ایتالیایی ها مواجه شده است.

 

تیم ملی فوتسال ایران در بهمن ماه فرصتی چند روزه برای برپایی اردوی تدارکاتی و انجام مسابقات دوستانه دارد. کادر فنی تیم ملی مصمم است از این فرصت که در هفته های منتهی به لیگ برتر فراهم آمده است، استفاده کند و با تیم های اروپایی بازی تدارکاتی بگذارد.

یکی از پیشنهادات کادر فنی، بازی با کرواسی در این کشور بود. کرواسی اعلام کرده بود در تاریخ موردنظر ایران باید با ایتالیا بازی کند. همین مسئله باعث شد تا مسئولان کمیته فنی و کمیته فوتسال پیشنهاد جدیدی به کرواسی بدهند؛ پیشنهادی مبنی بر برگزاری یک تورنمنت سه جانبه با حضور کرواسی، ایران و ایتالیا. کرواسی مشکلی با این برنامه نداشت و تایید نهایی آنرا به موافقت ایتالیا منوط کرد.

این پیشنهاد از سوی ایتالیایی ها مورد موافقت قرار نگرفت تا بازی با تیم ملی فوتسال این کشور و همچنین کرواسی فراهم نشود. در حال حاضر مسئولان فوتسال ایران به دنبال رایزنی با دیگر تیم ها هستند تا بتوانند در «فیفا دی» بهمن از این فرصت استفاده کنند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است