پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
توقف تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین | چاپ |

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت های غرب آسیا مقابل تیم بحرین با تساوی بدون گل متوقف شد. تیم ملی‌ فوتبال ایران پس از تساوی مقابل عربستان، در دیدار با بحرین نیز به نتیجه مساوی رضایت داد.  در دور دوم مرحله گروهی هفتمین دوره رقابت های فوتبال قهرمانی غرب آسیا در کویت، تیم ملی ایران چهارشنبه 23 آذرماه  مقابل تیم ملی بحرین قرار گرفت و با نتیجه مساوی صفر به  صفر متوقف شد.

به گزارش روزنامه آنلاین،تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت های غرب آسیا مقابل تیم بحرین با تساوی بدون گل متوقف شد. تیم ملی‌ فوتبال ایران پس از تساوی مقابل عربستان، در دیدار با بحرین نیز به نتیجه مساوی رضایت داد. به گزارش سما آنلاین، در دور دوم مرحله گروهی هفتمین دوره رقابت های فوتبال قهرمانی غرب آسیا در کویت، تیم ملی ایران چهارشنبه 23 آذرماه  مقابل تیم ملی بحرین قرار گرفت و با نتیجه مساوی صفر به  صفر متوقف شد.

ملی پوشان کشورمان که در بازی نخست خود نیز مقابل عربستان صفربه صفر مساوی کرده بودند، در حالی این نتیجه را مقابل بحرین تکرار کردند که حریف آنها از اواسط نیمه نخست با اخراج یکی از بازیکنانش،10نفره شده بود.

کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران دراین دیدار نیز از روی سکوها بازی را تماشا می کرد و هدایت تیم در کنار زمین بر عهده امید نمازی بود.

بحرین که پیش تر یمن را برده بود، با تساوی مقابل ایران 4 امتیازی شد. در دیدار دیگر این گروه، یمن با عربستان مسابقه می دهد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است