دوشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مخفی کردن استوری در اینستاگرام | چاپ |

ویژگی استوری اینستاگرام از نظر بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی بسیار جالب و سرگرم‌کننده است. این افراد اغلب خودشان نیز از این ویژگی زیاد استفاده می‌کنند. در طرف مقابل برخی از کاربران اینستاگرام علاقه چندانی به استفاده از این قابلیت و نیز مشاهده استوری‌های دیگر افراد ندارند. اگر شما هم جز دسته دوم هستید، یا حتی اگر می‌خواهید استوری‌های یک سری افراد خاص برای شما نمایش داده نشود، بهترین راه خاموش کردن استوری‌های این افراد است. با ما همراه باشید تا روش انجام این کار را با هم مرور کنیم.

ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و به بالای صفحه بروید. از بین استوری‌هایی که در بالای صفحه شخصی خود می‌بینید، حساب مربوط به شخصی را که قصد دارید استوری‌های مربوط به او را غیرفعال کنید، بیابید.

بر روی نام فرد کلیک کرده و نگه‌دارید تا در پایین صفحه سه گزینه به شما نمایش داده شود. بر روی گزینه “Mute (Account name) story” کلیک کنید. در این حالت استوری‌های مربوط به این شخص به انتهای لیست منتقل شده و از دسترس شما خارج می‌شوند. بنابراین هنگامی که این فرد یا افراد، استوری جدیدی به اشتراک بگذارند، شما آن را نخواهید دید.

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید که استوری‌های این افراد را مجددا ببینید، مانند حالت قبل بر روی نام حساب کاربری هر یک کلیک کرده و نگه‌دارید تا سه گزینه در پایین صفحه نمایان شوند. این بار بر روی گزینه “Unmute (Account name) story” کلیک کنید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روزنامه آنلاین است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است